درباره‌ی آرتیک

مجله‌ی آنلاین آرتیک یک رسانه مستقل میباشد و توسط نویسندگان متخصص در هر بخش، هر هفته در زمینه‌های زیر مقالات و اخبار گوناگونی را منتشر میکند: تاریخ، هنر، ادبیات، عکاسی، روانشناسی، سینما، بازی‌های ویدیوئی

فعالیت مجله در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. تمام مطالب و اخبار منتشر شده از منابع رسمی بوده و انتشار آن در سایت به معنی تایید کل یا بخشی از آن نیست.

افراد اصلی آرتیک

پشت صحنه‌ی تیم، بیشتر شامل دانشجویان رشته‌ی هنرهای چندرسانه‌ای در دانشگاه هنر اسلامی تبریز میباشند. به همین جهت دفتر آرتیک نیز واقع در دانشکده‌ی چندرسانه‌ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز میباشد.

تیم تحریریه‌ی (به ترتیب حروف الفبا)

تصویرسازان

خانم شقایق عدلی مهر، خانم رویا حیدری و خانم مهتاب بزرگمهر تصویرسازان عزیزی هستند که با خلق تصاویر زیبا به تصاویر کاور مطالب آرتیک زینت می‌بخشند.

مجله‌ی آنلاین آرتیک

آرتیک در اول مسیر خودش هست و امید است با همراهی کاربران عزیز بتواینم از بخش‌های مختلف آرتیک رونمایی کنیم و در مسیر پیشرفت دانش سهم کوچکی داشته باشیم. خدمات متنوع دیجیتالی شامل خدمات طراحی (طراحی لوگو، بنر، پوستر، ست اداری، بروشور و…)، خدمات طراحی و توسعه‌ی سایت،‌ عکاسی و غیره هم در دفتر آرتیک ارائه میشوند که در صورت علاقه‌مندی میتوانید با ما در تماس باشید. همچنین خوشحال میشویم پیشنهادها و انتقادات خودتان را از طریق فرم تماس، با ما به اشتراک بگذارید.